دوره های آموزشی برای کودکان 7 تا 12 سال

گروه آموزشی مگا با استفاده از تجربه آموزشی خود، بهره گیری از مشاوران متخصص در زمینه آموزش زبان انگلیسی و همچنین با مطالعه گسترده و تخصصی درباره متدهای آموزشی روز دنیا و با توجه به شرایط آموزشی در کشور ایران، متد جدیدی برای آموزش زبان دوم ابداع کرده است که این متد منطبق با نظام طبیعی یادگیری کودک است.

متد مگا قابل اجرا در کنار همه سیستم های آموزشی نظیر :Family & Friends, Kid 's Box, BackPack, Let 's Go.... می باشد.

ترجیح مگا برای گروه سنی 7 تا 12 سال سیستم آموزشی BackPack به دلیل کامل بودن وسایل کمک آموزشی (فلش کارت، پوستر، CD های آموزشی و...) آن می باشد.

گروه مگا، بسته کامل BackPack را همراه با وسایل کمک آموزشی آن از انتشارات غزال جوان که تنها نماینده PearsonLongman در ایران است، تهیه می کند.

درضمن گروه مگا، دوره های مکمل تخصصی برای تقویت مهارت های دیگر کودک، تعریف و برگزار می نماید.

دوره های آموزشی مکمل

 

Story time

Fun and writing

Grammer time

Fun and movies

دوره های آمادگی آزمون YLE


گروه آموزشی مگا جهت آمادگی زبان آموزان برای شرکت در امتحانات YLE، از ابتدای آذر ماه تا آخر اسفند، 8 جلسۀ YEL preparation در چارت آموزشی سالانه گنجانده است. پس از دورۀ مطالب طی 2 جلسه، در دو هفتۀ آخر فروردین ماه، امتحان sample یا original در اوایل اردیبهشت برگزار می شود.

امتحانات YLE: Young Learners از دانشگاه Cambridge که در کل دنیا معتبر می باشد، در سه سطح Starters, Movers, Flyers تحت نظر خانم مریم عرب اف نماینده رسمی دانشگاه کمبریج برگزار می شود .

 

شرح دوره های آموزشی مکمل:

 

Story time

Fun and writing

Grammer time

Fun and movies

 

برای اطلاع از شرح هر کلاس روی آن کلیک کنید.