کارگاه های تربیت مدرس زبان کودک و نوجوان در انتهای هر ماه برگزار می گردد.

 

گروه آموزشی مگا از مربیان و مدرسان عزیزی که در دو گروه سنی 2 تا 6 سال و 7 تا 12 سال مشغول به تدریس می باشند؛ و یا عزیزانی که تمایل به کار در این دو گروه سنی را دارند؛ دعوت می نماید در کارگاه های تربیت مدرس مگا شرکت نمایند.

کارگاه های تربیت مدرس در انتهای هر ماه از سال 94 برگزار میشود.

شهریه هر کارگاه 80000 تومان می باشد. زمان هر کارگاه 10 صبح تا 2 بعدازظهر می باشد.

تلفن تماس: 22799536 - 09128121977

 

شرح کارگاه های تربیت مدرس:

تلنگری است هوشمندانه به همه ما چنان که می خواهیم با دخالت خود تحت عنوان (آموزش موثر) فرایند یادگیری کودکان را سرعت وبهبود بخشیم. نیازی به عملکرد آگاهانه و ایجاد ارتباط موثر داریم و کلید این ارتباط مغز و ذهن کودک است تا به واسطه آن به روح و روان کودک نفوذ کرده و از آن به آموزش وپرورش برسیم.

کارگاه

ارتباط موثر با دانش آموز

Brain friendly class

آقای فرزاد ابارشی

هدف از این دوره آشنایی معلم با ریتم وسولفژ و توانایی استفاده از آنها در لذت بخش کردن کلاس به کمک شعر خواندن می باشد. از اهداف دیگر این دوره ایجاد خلاقیت در معلم در به کار گیری از بازی های هدفمند و داستان سرایی و همچنین کارهای بداهه می باشد.

کارگاه

اعجاز موسیقی در تدریس

The magic of music

آقای مهرداد هویدا

در این کلاس با نگاهی به "خشت اوّل" اهداف مربی ها با مجموعه همسان می شود...این جلسات به صورت کارگاهی و "پرسش و پاسخ" برگزار می شود؛ از مباحث دیگری که در این کارگاه مطرح می شود، اهمیت یادگیری "مهارتهای اجتماعی" و تاثیر آن بر روی رشد و شکوفایی ذهن کودک است.

کارگاه

روش آموزشی مگا

M.E.G.A learning method

خانم ترانه تولایی